Ogłoszenie

Jutro o Godzinie 15 Turniej Każdy Kto Sie Zapisał Ma Obowiązek Na Nim Byc Jest Bardzo Duża Wygrana!

#1 2008-02-22 18:21:50

Kisame Hoshigaki

Lider Akatsuki

8943912
Skąd: Rogi
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 5000829
Punktów :   
Jaką postać najbardziej lubisz w Naruto?: Pein
Jakie jest twoje ulubione jutsu?: Hakke Hyakunijuuhachishou

Styl walki Sasori'ego

http://img252.imageshack.us/img252/9748/sasoritl4.jpgTo zbiegły ninja Wioski Piasku. W dzieciństwie stracił rodziców. Zginęli podczas misji, prawdopodobnie zabici przez "Białego Kła" - ojca Kakashiego. Wychowywał się bez ojca i matki. W swoim życiu miał jeszcze jedną bliską osobę - była nią Chiyo-baasama (jego babcia). To ona zaszczepiła w nim umiłowanie do technik lalkarskich. Nauczyła go podstaw, aby Sasori mógł odreagować, zagospodarować czas, wypełnić lukę po stracie rodziców. Chłopak zaczął konstruować swoje pierwsze lalki, jak się okazało stworzył najpierw marionetki przypominające jego bliskich - ojca i matkę. Następnie zaczął tworzyć praktyczniejsze narzędzia, w wyniku czego stał się sławny z skonstruowania bojowych marionetek (posługuje sie nimi Kankurou jak i inni lalkarze z Wioski Piasku). Niespokojny i niepewny wkroczył do organizacji Akatsuki i opuścił wioskę.

Styl walki tego członka Akatsuki opiera się na technikach lalkarskich nabytych w dzieciństwie. Potrafi tworzyć mocne nicie z chakry. Posiada ogromny i imponujący zbiór marionetek. Najbardziej znaną i najczęściej przez niego używaną lalką jest Hiruko. To osiemnasta marionetka w jego kolekcji w której się zawsze ukrywa, skonstruowana tak, by obronić właściciela i zadać poważne rany przeciwnikowi. Zawarty w niej arsenał broni nasączony jest fioletową trucizną. Dotychczas tylko Sakurze udało się zneutralizować jej działanie.

http://img155.imageshack.us/img155/487/sasori2jc4.jpgJeżeli Hiruko zawiedzie zmuszony jest do użycia wyjątkowej lalki - III Kazekage Wioski Piasku. Jest to tzw. ludzka marionetka stworzona z prawdziwego człowieka ale tak przeobrażonego, by przypominał lalkę i by posiadał taka samą ilość chakry i takie same techniki, co za życia. To jest właściwa pasja Sasoriego - tworzenie ludzkich marionetek. Gdy opuszczał Wioskę Piasku pokonał III Kazekage i zrobił z niego ulubioną marionetkę. Potrafi ona użyć technikę Trzeciego - Iron Sand tzw. Żelazny Piasek. Można tworzyć z niego różne kształty, uniemożliwia posługiwanie się przez przeciwnika marionetką, zadaje poważne obrażenia.

W ostateczności, gdy wszystkie wcześniejsze techniki zawiodły używa samego siebie jako marionetki (przeistoczył się w ludzką marionetkę,http://img155.imageshack.us/img155/5196/sasori4hq8.jpg gdy opuścił wioskę). Mimo tego, iż jest marionetką nie jest nią w zupełni. Posiada rdzeń o nazwie "SKORPION", który przechowuje jego żywą cząstkę. Tylko dzięki temu nie jest całkowicie lalką. Podczas tej formy potrafi kontrolować na raz 100 marionetek. Widoczne cztery zwoje na plecach wywołują np. płomienie, wodę pod wysokim ciśnieniem, przywołanie 100 marionetek. Sasori jako marionetka, tak jak inne lalki posiada w sobie arsenał broni przesiąkniętej trucizną oraz 4 zwoje. Techniki: Satetsu Shigure i Kaihou, Sekretna Czerwona Technika-Teatr Stu.

http://img129.imageshack.us/img129/8137/sasori5zl8.jpgCzłonek Akatsuki, organizacji skupiającej tylko wybitne jednostki, to przeciwnik niezmiernie trudny do pokonania. Niezliczone bariery utrudniające walkę są niemal że niemożliwe do zniwelowania dla zwykłego shinobi. Zginął podczas walki z Chiyo i Sakurą. Zdeterminowany, potężny i pogrążony w nienormalnej pasji tworzenia ludzkich marionetek shinobi: "Sztuka jest czymś co przetrwa z pięknem i gracją. Prawdziwa sztuka jest wiecznym pięknem." - Sasori


Ranga : Lider Akatsuki       
Zły Ninja : Z wioski ukrytej we Mgle
Demon : Kyuubi
Chakra (90.000+Cursed Seal lvl2 270.000+Opaska 1/4+Demon Kyuubi 550.000 = 1025000 chakry)
Złoto : 262 100€
Kontrakt : z żabami
Ubrania : Kamizelka Jounina.ciężarki treningowe
Jutsu :
Silne Techniki : Wszystkie wodne Kuchiyose no Jutsu(10.000),
Własna Technika :
Kekkei Genkai : Mangekyou Sharingan (lvl3)

Umiejętności : Cursed Seal Nieba lvl2 i Cursed seal 1lvl ,Ósma brama : Śmierci,Kierowanie Lalkami
Artefakty i inne : Kage Yaiba,100 Lalek, Samehada
Bronie : 50 (SDW), 200 senbon, 2 szable, Katana, Opaska Wioski ukrytej we Mgle,
50 wielkich zwoji obrony,2 noże kunai,2 shuriken,
Walki Wygrane : 0
Walki Przegrane : 0

20000 życia
700 szybkości
800 zręczności
780 twardości

                                                             Wykonane Misje
                                                                Ranga : S : 2
                                                                Ranga : A : 2
                                                                Ranga : B : 4
                                                                Ranga : C : 2
                                                                Ranga : D : All

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wstrzymać komornika poxipol wrocław busy Kiel taksówka wałcz