Ogłoszenie

Jutro o Godzinie 15 Turniej Każdy Kto Sie Zapisał Ma Obowiązek Na Nim Byc Jest Bardzo Duża Wygrana!

#1 2008-02-22 17:59:50

Kisame Hoshigaki

Lider Akatsuki

8943912
Skąd: Rogi
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 5000829
Punktów :   
Jaką postać najbardziej lubisz w Naruto?: Pein
Jakie jest twoje ulubione jutsu?: Hakke Hyakunijuuhachishou

Styl walki Rock'a Lee

http://img158.imageshack.us/img158/111/lee1sx5.jpg
Jak określił Maito Gai, Rock Lee jest kompletnym beztalenciem jeśli chodzi o techniki ninja, czyli Nin oraz GenJutsu. Nie oznacza to jednak, że wyżej wymieniony ninja nie może zostać wspaniałym shinobi. W rzeczy samej, techniki ninja nie są doskonałe. Aby je wykonać należy poświęcić różne ilości chakry. Innym minusem jest także to, że można łatwo się pomylić wykonując ręczne pieczęci. To jest właśnie klucz do sukcesu Lee - zasada "pięść w pięść", czyli normalne fizyczne ataki oparte o wszelakie kopniaki czy uderzenia pięściami - szerzej znane jako TaiJutsu. Ten rodzaj walki wymaga większych treningów, jednak jest niezawodny.
http://www.senpuu.net/fotki/style/lee_06.jpg
Jako specjalista w TaiJutsu, młody uczeń Gaia posiadł ogromny talent do ciężkiej pracy nad swoim ciałem. Dzięki tym treningom posiadł ogromną prędkość, o której wielu może tylko pomarzyć. To jest właśnie jeden z jego głównych atutów. Nawet walcząc przeciwko takim wspaniałym osiągnięciom limitu krwi, jakimi z pewnością są Sharingan i Byakugan, ma przewagę. Dzieje się tak dlatego, gdyż użytkownik wspomnianych dwóch zdolności mimo tego, że potrafi przeczytać ruchy Rocka, nie potrafi w porę zareagować i uskoczyć przed ciosem. Swoją prędkość Lee udowodnił także w walce z Gaarą, którego niezawodna ochrona - piasek - także nie potrafiła sobie poradzić z bardzo szybkimi atakami Rocka. Większość jego ataków bazuje właśnie na ogromnej prędkości i jeśli dotrą do celu, potrafią mocno zranić. Dlatego właśnie owy shinobi jest bardzo ciężkim przeciwnikiem do pokonania.
http://www.senpuu.net/fotki/style/lee_02.jpg
Spróbuję nieco objaśnić Wam sposób walki Lee na dość prostym przykładzie. Sam nabój od pistoletu jest praktycznie bezużyteczny. Dopiero gdy ów nabójhttp://www.senpuu.net/fotki/style/lee_05.jpg zostanie wystrzelony z pistoletu, jest bardzo niebezpieczny. Przy wylocie z lufy osiąga bardzo dużą prędkość i po dotarciu do celu bardzo go rani. Tak samo dzieje się z TaiJutsu Lee. Bez prędkości nie byłoby praktycznie żadnym zagrożeniem dla przeciwnika. Załóżmy, że chakra Lee jest pistoletem, a on sam nabojem. Odrazu widać, dlaczego taka kombinacja jest aż tak skuteczna. Jednak spójrzmy na to z jeszcze jednej strony. Pistolet bez naboi jest zupełniehttp://img101.imageshack.us/img101/2905/lee2ls9.jpg niepotrzebny. Tak samo dzieje się z Lee, gdy osiągnie swoje limity. Jak to się mówi, każdy kij ma dwa końce.
http://www.senpuu.net/fotki/style/lee_04.jpg
Oczywiście byłoby niemożliwym, gdyby wszystko było takie łatwe. Tak jak techniki Nin i GenJutsu wymagają poświęcenia chakry, tak TaiJutsu opiera się na wytrzymałości ciała i jego limitom. Każdy ninja posiada osiem bram chakry, przez które przepływa wcześniej wspomniana energia. Zazwyczaj są one zamknięte, aby zapobiec zniszczeniu i zużyciu ciała. Dzięki ich otwarciu chakra zaczyna krążyć w ciele o wiele szybciej, co daje użytkownikowi nową moc. Rock Lee posiadł tą technikę. W tak młodym wieku był zdolny do otworzenia aż czterech bram, co Kakashi uznał za swegoisty ewenement. Okazało się, że Lee także jest geniuszem.
http://www.senpuu.net/fotki/style/lee_03.jpg
Każda postać w Naruto walczy dla jakiegoś celu, jedni, by zyskiwać nową moc, drudzy, by na przykład chronić innych a jeszcze inni by bronić swoje ideały czy marzenia. Drogę w życiu jako ninja Rocka Lee wytycza hasło, że nawet mało utalentowany shinobi może pokonać geniusza dzięki swojej ciężkiej pracy. Lee udowadnia także nam, że TaiJutsu nie może być lekceważone oraz, że wspaniałym ninja można zostać bez używania technik Nin oraz GenJutsu. Ponad wszystko, Lee nigdy nie przestawał pracować, nawet podczas pobytu w szpitalu. To właśnie czyni go geniuszem, jakim chyba najtrudniej jest zostać. Geniuszem ciężkiej pracy. Jego styl zdecydowanie zalicza się do tych, które należy dostrzegać i szanować.


Ranga : Lider Akatsuki       
Zły Ninja : Z wioski ukrytej we Mgle
Demon : Kyuubi
Chakra (90.000+Cursed Seal lvl2 270.000+Opaska 1/4+Demon Kyuubi 550.000 = 1025000 chakry)
Złoto : 262 100€
Kontrakt : z żabami
Ubrania : Kamizelka Jounina.ciężarki treningowe
Jutsu :
Silne Techniki : Wszystkie wodne Kuchiyose no Jutsu(10.000),
Własna Technika :
Kekkei Genkai : Mangekyou Sharingan (lvl3)

Umiejętności : Cursed Seal Nieba lvl2 i Cursed seal 1lvl ,Ósma brama : Śmierci,Kierowanie Lalkami
Artefakty i inne : Kage Yaiba,100 Lalek, Samehada
Bronie : 50 (SDW), 200 senbon, 2 szable, Katana, Opaska Wioski ukrytej we Mgle,
50 wielkich zwoji obrony,2 noże kunai,2 shuriken,
Walki Wygrane : 0
Walki Przegrane : 0

20000 życia
700 szybkości
800 zręczności
780 twardości

                                                             Wykonane Misje
                                                                Ranga : S : 2
                                                                Ranga : A : 2
                                                                Ranga : B : 4
                                                                Ranga : C : 2
                                                                Ranga : D : All

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rozwód we wrocławiu adwokat rozwód wrocław barbet cena szczeniaka pies domowy rasy szynszyl